Перший дзвоник пролунав і в «Українській родині»

У залі зібралося чимало людей у вишиванках. Видно було, що знають один одного давно, бо обіймаються, вітаються. Далі запанувала тиша. Присутні зайняли місця. Перед ними «шнурочком» вийшли діти. Вони за кілька днів переступлять пороги своїх шкіл та підуть у перший клас. А нині їх вітає дружна «Українська родина» – благодійна організація, незмінним керівником якої є Ірина Найдух.

Пані Ірина проводила з дітлахами чимало репетицій, усі доклали дуже багато зусиль, щоб в «Українській родині» свято Першого дзвоника відбулося на славу. Усі разом молилися за долю і процвітання України. Старші діти розповідали вірші, співали.

Опісля у залі пролунав перший дзвоник. Усе – як годиться!  Також в «Українській родині» є свої музиканти – діти, які старанно грають на музичних інструментах, співають. Тож вони також долучилися до святкового концерту.

Батьки й запрошені гості щиро аплодували і потай втирали сльозу. Не вірилося їм, що їх маленькі ластів’ята вже виросли і починають свою життєву дорогу.

Після концерту Ірина Найдух роздала учням подарунки – портфелі, зошити, ручки, атласи, книжки і ще багато потрібного для навчання.

«Дорогі мої українські діти, у вас починається відповідальна пора. Ви не просто маєте добре вчитися, а докладати усіх зусиль, щоб ми з вашими батьками пишалися вами. В добру путь, дорогі першокласники! З Богом, українська родино!» – сказала Ірина Найдух.

Зоряна ДЕРКАЧ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*