Перемоги там, де є щоденна праця і бажання нових висот

Наприкінці лютого відбувся обласний етап VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови  серед студентів Тернопільщини, який приніс перемогу вихованці Чортківського державного медичного коледжу Ірині Новосільській.

Наші студенти щороку гідно представляють навчальний заклад на мовно-літературних конкурсах та олімпіадах. Цього разу наша Ірина була найкращою з-поміж найкращих студентів області. І це не випадково. В Чортківському  державному медичному коледжі з його понад 70-літньою історією підготовки медичних фахівців твердо переконані, що навчання професії має неодмінно поєднуватися з  формуванням національної інтелігенції, вихованням його духовної еліти. Саме таке завдання щоденно перед колективом ставить  керівник Любомир Степанович Білик, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, депутат Тернопільської обласної ради. Наслідуючи традиції власної родини, він твердить, що від того, як виховаємо молодь, як навчимо жити, яке скерування дамо юному талантові, таким і буде наше власне майбутнє, майбутнє країни.

У цій царині колектив коледжу має чималі успіхи і досягнення, якими пишається. І це природно, бо саме успіхи додають впевненості у завтрашньому дні, надихають на творчість та програмують результати.

Наставник Ірини – викладач рідної мови коледжу Олександра Петрусенко – стверджує, що там, де є щоденна, наполеглива праця, неодмінно буде результат.  Перемогу Ірини достойно оцінили в коледжі, радо привітали її і побажали перемоги у фінальному етапі Всеукраїнської олімпіади. Маємо впевненість, що  Ірина гідно представить  заклад та Тернопільщину у Кривому Розі, де відбудуться фінальні змагання. Так  тримати!

Прес-служба Чортківського державного медичного коледжу

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*