У рамках 7-го туру Ліги учасників антитерористичної операції (дивізіон «Захід») ФК «Тернопіль-АТО» у Васильківцях (Гусятинський район) переміг команду ЗТУ НГУ зі Львова – 3:2.
Як повідомив голова Гусятинської районної федерації футболу Віталій Остафійчук, у першому таймі більше атакували наші земляки, однак гол забили львів’яни. Та щойно розпочався другий тайм, як господарі вирівняли ситуацію, а потім за рахунок кращих фізичних якостей зуміли забити ще два голи. Це трохи заспокоїло номінальних господарів, за що згодом вони поплатилися. Наприкінці матчу у ворота тернопільської команди було призначено пенальті – 3:2, однак на загальний результат матчу цей гол не вплинув. ФК «Тернопіль-АТО» переміг! Героєм поєдинку став тернополянин Тарас Плішка, який відзначився хет-триком!
Це третя перемога ФК «Тернопіль-АТО» у весняній частині сезону. Окрім цього, в активі команди є ще одна нічия, а в пасиві – три поразки.