«Опілля» сплатило більше 70 млн грн податків до бюджету

Про це повідомили у прес-службі “Опілля”, коментуючи результати фінансової діяльності компанії за підсумками семи місяців 2018 року.

Директор з маркетингу “Опілля” Володимир Гомівка зазначив про важливість для місцевої економіки Тернопільщини розвитку фінансової та виробничої активності місцевого бізнесу.

“Сьогодні ми вже можемо сказати, що за кількістю сплачених податків “Опілля” перевищить показники минулого року. Податки — це кров економіки. Це кошти, які спрямовують на фінансування розвитку регіону, медицини, освіти, соціальної сфери. Сумлінна сплата податків належить до однієї з головних функцій чесного та відкритого бізнесу. Особливо важливо, що йдеться про місцевий конкурентоздатний бізнес”, – зазначив Володимир Гомівка.

Представник “Опілля” також висловив сподівання, що у майбутньому підприємству вдасться розширити економічну діяльність і принести ще більше користі рідному краю.

“Опілля” активно розвивається. Наш продукт якісний і має попит на всій території України. Тому є потреба у розширенні виробництва. Сподіваємося у найближчому майбутньому суттєво збільшити виробництво через відкриття нових потужностей. Це означає також створення нових робочих місць, збільшення відрахувань до місцевого та державного бюджетів, а отже, і більше можливостей та користі для обласного центру й Тернопільщини загалом. Переконані, що сильний український підприємець — це основа сильної української держави. Тож ми працюємо, щоб бути кращими для споживачів, нашого рідного краю і України ”, – зауважив Володимир Гомівка.

Нагадаємо, вже кілька років “Опілля” – один з найбільший платник податків на Тернопільщині і, зокрема, обласному центрі. В середньому підприємство щорічно до зведеного бюджету сплачує близько 80 млн грн. Таку ж суму, наприклад, з тернопільського міського бюджету витрачають протягом року на фінансування підтримки культури і мистецтва або на молодіжну політику.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*