Очікується перерахунок пенсій

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує, що у  зв’язку із прийняттям Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», з 1 жовтня 2017 року буде проведено перерахунок пенсій, а саме: осучаснення  пенсій з використанням єдиного показника середньої заробітної плати, який використовується для призначення пенсій в 2017 році, на рівні 3764,40  гривні,   та розрахунок  розміру пенсії з використанням нового прожиткового мінімуму.

Згідно попередньо проведених актуарних розрахунків орієнтовно передбачається, що  89,7% одержувачів пенсій у місті Тернополі та Тернопільському районі отримають свої пенсійні виплати в підвищеному розмірі.

Зокрема, за попередніми розрахунками:  понад 11тисяч пенсіонерів отримають підвищення від 201 до 500 гривень; 8,5 тисяч  пенсіонерів отримають підвищення від 501 до 1000 гривень; близько 9 тисяч пенсіонерів отримають підвищення понад 1000 гривень.

Сума додаткових витрат на виплату пенсій в місяць по місту Тернополю та Тернопільському району орієнтовно становитиме  27,3  млн. грн., а до кінця року додаткова потреба орієнтовно становитиме 82  млн. грн.  .

Об’єднане управління готове до проведення перерахунків пенсій.

Виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії припаде вже після набрання чинності Закону одержать кошти одночасно: по основній відомості пенсію у попередньому розмірі та по додатковій  – суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигнуть отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду жовтня, тобто до 25 жовтня.

 

Начальник  Тернопільського об’єднаного  управління

Пенсійного фонду України Тернопільської області

Тетяна  Глух

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*