Об’єднана компанія CFG/«МРІЯ» презентувала оновлений технічний парк

Наприкінці минулого тижня на базі у селі Великі Бірки об’єднана компанія CFG/«МРІЯ» презентувала нову придбану техніку.

Агрохолдинг поповнив технічний парк  13-ма 370-сильними і 18-ма 240-сильними тракторами MasseyFerguson, 10-ма самохідними обприскувачами NewHolland та іншою грунтообробною і спецтехнікою загальною вартістю 8,7 млн дол. До слова, це не перші надходження сільськогосподарської техніки у цьому році: в березні компанія отримала 17 одиниць причіпної сільгосптехніки, які вже активно задіяні на весняно-польових роботах.

Як розповіли у компанії, всього з початку 2019-го року CFG/«МРІЯ» поповнила свій технічний парк вже 60-ма одиницями нової сільгосптехніки на загальну суму 11 млн дол. і найближчим часом очікує поставки ще 190-та одиниць. Для проведення ефективної збиральної кампанії на найближчі кілька місяців запланована закупівля комбайнів, навантажувачів і транспортних причепів. Всього в 2019 році  CFG/«МРІЯ» інвестує у свій технічний парк понад півсотні мільйонів доларів.

Георг фон Нолкен, операційний директор агрохолдингу CFG/«МРІЯ» розповів:

«Цьогоріч у нас запланована дуже суттєва програма інвестицій. Ми уже закупили нову потужну техніку на суму понад 10 мільйонів доларів, плануємо інвестувати у нові технології, нову техніку цього року ще 51 млн. Наше завдання як виробничої команди, – щоб цю техніку використовували максимум ефективно. Адже від цього  безпосередньо залежить успіх агрохолдингу. Переконаний, що, завдяки таким масштабним інвестиціям, цього року ми покажемо хороший результат».

Водій трактора, молодий спеціаліст Василь Радванський розповів, що ці моделі техніки є набагато комфортнішими у користуванні та ефективнішими. Хлопець працює в агрохолдингу уже третій сезон, сьогодні обіймає посаду оператора.

В агрохолдингу також розповіли, що для водіїв тракторів та оприскувачів проводили спеціальні навчання, щоб працівники могли повністю орієнтуватися у техніці та використовувати усі її можливості.

Андріано Луз, представник постачальника презентованої техніки – групи компаній Alkhorayef Group – додав, що для нього велика честь бути у Тернополі, особисто познайомитись із командою справжніх професіоналів агрохолдингу.

«Наші команди співпрацюють уже тривалий час. Сьогодні відбулася консолідація нашої співпраці. За останніх кілька місяців для забезпечення вимог і потреб об’єднаної компанії SFG/«МРІЯ» ми вдвічі збільшили кількість інженерів та інших працівників у Тернополі. Міцні партнерські відносини – це запорука нашого спільного успіху».

Своєю чергою, операційний директор SFG/«МРІЯ» Георг фон Нолкен повідомив, що компанія має плани закупити також ще й нові службові автівки. А на час збирання урожаю надійде велика партія сучасних комбайнів. Такі великі інвестиції у поповнення технічного парку допоможуть команді об’єднаного агрохолдингу CFG/«МРІЯ» успішно та ефективно працювати над спільною метою – досягненням високих виробничих показників.

Нагадаємо, в серпні 2018 року «МРІЯ Агрохолдинг» успішно завершив реструктуризацію свого боргу. А вже в листопаді компанія уклала угоду з міжнародним інвестором SALIC UK про продаж своїх активів. Сьогодні «МРІЯ» продовжує операційну діяльність в Україні спільно із дочірньою компанією нового інвестора – ContinentalFarmersGroup (CFG). Земельний банк в обробітку об’єднаної компанії  CFG/«МРІЯ» становить 195 тис. га в Західній Україні.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*