У першому матчі групового етапу турніру пам’яті Ернеста Юста футбольний клуб «Нива» з Тернополя розгромив «Сокіл» із Сокільників Львівської області з рахунком 7:0.
Стартові хвилини гри активніше провели футболісти «Сокола». Натомість тернополяни в одній з перших атак відкрили рахунок. Відзначився Немо Шелія.  Після гола ініціатива повністю перейшла до гостей з Тернополя. Друге взяття воріт записав на свій рахунок Дмитро Коник. Ще до перерви відзначилися Ігор Гатала і Назар Ільчишин.
У перерві головний тренер «Ниви» Петро Бадло зробив одразу сім замін. І хоч після цього темп гри дещо послабився, та перевагою і надалі володіли тернополяни.
Вп’яте воротаря сокільницької команди засмутив Дмитро Коник, шостий м’яч в активі Андрія Понєдєльніка, а сьомий –  Олександра Кіцака. Гості могли відзначитися і ще раз, але на 75-й хвилині Андрій Бадло не реалізував пенальті.
За підсумками матчу вже можна говорити про потенційних новачків «Ниви». Ворота у першому таймі захищав Максим Механів, який 2016-го виступав за «Агрон ОТГ» – одного з лідерів чемпіонату області, в складі якого став кращим воротарем сезону. У другому таймі його змінив Ростислав Левченко, останнім клубом якого була команда «ДЮСШ-1» з Хмельницького.
Захисна лінія «Ниви» може поповнитися Тарасом Морозом і Дмитром Коником з теребовлянської «Ниви», Вадимом Папіровичем з Бережан та Арсеном Подоляком із золочівського «Сокола». Потенційними півзахисниками клубу є Богдан Слоневський («Агрон ОТГ»), Дмитро Пріхна («Нива», Бережани), кращий бомбардир останнього чемпіонату області Ігор Гатала («Агрон ОТГ») та Дмитро Галадей («Пансіон» Шепетівка). У нападі клуб переглядає грузинського легіонера Немо Шелію, який раніше виступав за кілька команд з Тернопільської області на аматорському рівні.