Найсумлінніші платники податків Тернопільщини отримали нагороди

 

Найкращих підприємців та аграріїв області, які сумлінно сплачують податки, нагородили почесними відзнаками у готельно-ресторанному комплексі Avalone.

Привітали переможців рейтингу очільник Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, начальник головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат та начальник Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

Сьогодні ми маємо можливість вкотре подякувати нашим підприємцям, які беруть активну участь у формуванні бюджету області. Ми бачимо реальні результати реформи децентралізації. У розвиток кожної окремої громади вкладено значні кошти. Завдяки реформі нам вдалося кардинально змінити свідомість керівників громад. Звичайно, проблем в області ще є чимало, але усіх їх можна вирішити завдяки залученню ресурсів Тернопільщини. Ви, як успішні аграрії та бізнесмени, знаєте, як це зробити, – звернувся до підприємців та аграріїв голова обласної ради Віктор Овчарук.

Віктор Вікторович також наголосив, що серед сумлінних платників податків Тернопільщини є кілька депутатів Тернопільської обласної ради, а саме: Петро Гадз, Олег Крижовачук, Антон Білик, Микола Пилипів, Осип Гасюк, Василь Градовий.

 –  Я дякую кожному підприємцю за ту справу, яку ми спільно зробили. Дякуємо вам за те, що ви сплачуєте податки і усвідомлюєте важливість цього, – зазначив голова ТОДА Степан Барна. – У 2017 році у формуванні фондів місцевих бюджетів ми вийшли на цифру 3 млрд 170 млн гривень. У 2014 році, наприклад, цей показник становив лише 1 млрд.

Очільники краю наголосили на тому, що завдяки сумлінним платникам податків ми маємо можливість ремонтувати дороги та розвивати сільську медицину.

Ігор Комендат та Оксана Антонович вручили нагороди і висловили вдячність кращим платникам податків за підсумками 2017 року та експортерам області

Катерина ШАБЛІЙ

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*