Нагородили двох волонтерів

Громадською відзнакою – орденом «За спасіння життя» – нагороджено волонтерів Віктора Панфілова і Марію Білецьку, які мешкають у Кременці. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, керівник якої – єпископ Нестор, є головою нагороджувальної ради.

Віктор Панфілов і Марія Білецька у 2013-14 роках допомагали в організації медичної служби Майдану під час подій революції Гідності в Києві. Закуповували медикаменти та доправляли їх медикам Майдану.

З початком бойових дій на сході України створили волонтерську групу «Кременець. Армія SOS!!!» та упродовж трьох-чотирьох років забезпечують військовослужбовців індивідуальними медичними аптечками (укомплектовано та відправлено близько двох тисяч).

Також разом із медиком-волонтером Тетяною Іванченко вони ініціювали й організували закупівлю і логістику реанімаційного життєво важливого препарату. Співпрацюють з волонтерськими організаціями України та за кордоном.

Нагадаємо, почесну відзнаку – орден “За спасіння життя” імені Л. Ковальчука засновано у 2015 році благодійним фондом «Вірую» з метою вшанування медичних працівників або осіб чи організацій, які своїми діями, ризикуючи власним здоров’ям, врятували життя іншої людини чи систематичною працею рятували життя інших, а також за наукові здобутки в галузі медицини, що дало змогу зберегти здоров’я.

Як ми повідомляли раніше, орденом “За спасіння життя” імені Л. Ковальчука нагороджено заступника начальника 1-го державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України у Тернопільській області майора Сергія Манзія.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*