На Тернопільщині на виборах голів у двох ОТГ перемогли кандидати від «БПП «Солідарність»

29 квітня в Україні відбулися перші вибори у 40-ка об’єднаних територіальних громадах. У Тернопільській області вибори голів та місцевих депутатів провели у двох ОТГ, зокрема в Товстенській селищній та Дорогичівській сільській громадах. Переконливу більшість голосів серед обраних голів ОТГ в Україні  отримали кандидати, висунуті територіальними організаціями «БПП «Солідарність», та кандидати, яких підтримувала партія. Загалом кандидати від “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” отримали 26 посад голів ОТГ, що становить 65% від загальної кількості.

На Тернопільщині партія отримала стовідсотковий результат – дві з двох об’єднаних територіальних громад очолили кандидати від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Тарас Юрик: «Наша переконлива перемога на виборах свідчить, що люди побачили масштабні результати децентралізації»

Від початку реформи децентралізації, з 2015 року, в Україні відбулося шість виборчих кампаній в ОТГ. Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» має стабільну підтримку на всіх виборах. У рамках проведених виборів було обрано понад 700 голів об’єднаних територіальних громад. Голови, обрані від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», очолили 337 ОТГ.

«Однозначно, ці дані свідчать про те, що реформа децентралізації, ініційована Президентом, має велику підтримку. На Тернопільщині минулого року на виборах до ОТГ, які відбулися 29 жовтня, у всіх чотирьох ОТГ на посади голів перемогли кандидати від нашої партії, цього року – дві громади із двох очолили наші кандидати. Це зумовлено тим, що люди бачать конкретні результати – збільшено місцеві бюджети, відремонтовано дороги, у багатьох селах нашої області вперше за десятки років у школах і дитячих садочках проведено енергоощадні заходи, відкрито дошкільні заклади, здійснено капітальний ремонт ФАПів, будинків культури. Це все стало можливим завдяки реформам і командній роботі. Ми послідовно реалізовуємо державну програму децентралізації, втілюючи масштабні плани розбудови інфраструктури. Відповідно, на кожній хвилі виборів до ОТГ маємо незмінну підтримку виборців», – наголосив народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик.

Він зауважив, що на цих виборах в області було зафіксовано відвертий підкуп виборців з боку представників деяких партій.

«Мене вразили безпрецедентні випадки підкупу голосів з боку політичної сили, очільниця якої планує іти в президенти. Брехня, підкуп – їхні методи боротьби, але це – не наш шлях. Перемога наших кандидатів на посади голів, продемонструвала, що українці – розумна нація, здатна відрізнити конкретні справи, яких чимало, від голого популізму», – зазначив народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик.

Кінець форми

Іван Проданик: «Будемо облаштовувати інфраструктуру у всіх населених пунктах громади»

Товстенську селищну ОТГ, до якої належать три населені пункти – смт Товсте (центр громади), с. Головчинці, с. Королівка – очолив кандидат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Іван Проданик. Пріоритетними напрямками роботи новообраний голова визначає: ремонт доріг; реконструкцію шкіл та дошкільних закладів, а також будинків культури, ФАПів; будівництво спортмайданчиків; всебічне облаштування інфраструктури.

– Дякую за довіру жителям нашої громади! Це для нашої команди – велика мотивація і, водночас, величезна відповідальність. Будемо спільними зусиллями працювати над втіленням запланованих проектів. Одне з першочергових завдань – здійснення ремонту дороги, що з’єднує Товсте і село Головчинці. У центральній частині селища Товсте, що вже є центром громади, проведемо ремонт тротуарів, у всіх населених пунктах ОТГ відремонтуємо дороги. Плануємо здійснити капітальний ремонт водолікувального відділення Товстенської районної комунальної лікарні, а в селі Головчинці провести реконструкцію будинку культури з облаштуванням бібліотеки. Енергоощадні заходи, зокрема встановлення пластикових вікон та перекриття даху необхідно провести у дитячому садочку «Горобинка», у Товстенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – здійснити ремонт даху. Будемо максимально сприяти розвитку гуртків і секцій для дітей, підтримувати сферу спорту. Щоб діти, молодь мали належні умови для тренування та проведення змагань з міні-футболу, плануємо спорудити спортмайданчик зі штучним покриттям. Дуже важливим є облаштування вуличного освітлення. За останні роки у смт Товсте встановлюємо сучасні, світлодіодні ліхтарі, передбачено облаштувати вуличне освітлення в усіх населених пунктах громади. У смт Товсте реконструюємо центральний парк, облаштуємо повноцінну відпочинкову зону. Наболілим є питання екології. Потрібно провести  очистку русла річки Тупа, Товстенського ставу та відновити дамби. Окрім цього, необхідно організувати регулярне вивезення сміття з території громади та встановити сміттєві баки для сортування відходів за видами матеріалів. Для безпеки жителів громади проведемо капітальний ремонт місцевої пожежної частини. У наших планах – реконструкція адмінбудинку громади, у якому діятиме Центр надання адміністративних послуг.

Микола Бесащук: «Серед пріоритетних завдань – реконструкція закладів соціальної інфраструктури»

У виборах голови ОТГ у Дорогичівській сільській об’єднаній територіальній громаді, до якої належать п’ять сіл – Дорогичівка, Литячі, Хмелева, Свершківці та Шутроминці, – переміг кандидат від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Бесащук.

«Щиро дякую за підтримку жителям усіх сіл нашої громади. Буду докладати максимум зусиль, щоб виправдати їхні надії і очікування. Сподіваюся на подальшу співпрацю. Будемо реалізовувати проекти, які передбачають розбудову інфраструктури у населених пунктах Дорогичівської ОТГ. Пріоритетні завдання для розвитку громади визначено в різних напрямках. Серед першочергових – реконструкція закладів соціальної інфраструктури. Звісно, одним з основних пріоритетів залишається відновлення дорожнього покриття. Нещодавно розпочали ремонт доріг між селами громади. Необхідно відремонтувати дороги також у населених пунктах ОТГ. Окрім цього, у 2018 році Кабінет Міністрів спрямував кошти на ремонт дороги Попівці – Литячі, роботи розпочнуть найближчим часом. Дуже важливою є освітня сфера. Плануємо облаштувати комп’ютерні класи у школах сіл Хмелева і Дорогичівка. Велику увагу приділимо медичній галузі. Хочемо створити належні умови у закладах, розташованих на території нашої громади. У селах Литячі і Хмелева необхідно здійснити капітальний ремонт ФАПів, зокрема забезпечити водопостачання і облаштувати внутрішні вбиральні. Попередньо домовлено, що фінансово допоможуть громадяни Канади українського походження. Є напрацювання і в інших напрямках: спільно з інвесторами плануємо втілити проект щодо використання альтернативних джерел енергії для теплопостачання, зокрема встановити сонячні батареї. Будемо працювати також над створенням нових робочих місць, для цього залучатимемо іноземні інвестиції. Для розвитку громади необхідно створити реєстраційну службу. Важливо також облаштувати вуличне освітлення у селах громади. Максимально будемо сприяти розвитку усіх сфер, зокрема освіти, культури, медицини, спорту. Зробимо усе, щоб у населених пунктах нашої громади були сучасні, комфортні умови».

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*