На розвиток спортивної інфраструктури області спрямовано рекордну суму коштів!

Завдяки державному фінансуванню область матиме можливість працювати над масштабними спортивними об’єктами, які в майбутньому можуть стати центрами спортивної інфраструктури й проводити в Тернополі всеукраїнські та міжнародні змагання. У цьому переконаний голова облдержадміністрації Степан Барна.

Днями в Міністерстві молоді і спорту України відбулось засідання міжвідомчої комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/реконструкцію багатофункціональних палаців спорту. До переліку переможців потрапили Тернопіль, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Львів і Черкаси. Всі міста отримають по 27 млн грн держaвної підтримки, Рівне – 15 млн грн. У Тернополі Палац спорту буде розташований на місці колишнього стадіону «Текстерно», що на вулиці Злуки.

– Те, що ми можемо суттєво відновлювати та покращувати спортивну інфраструктуру – це унікальний шанс, який нам дає держава. І при цьому партнерські відносини, які сформувалися між органами місцевого самоврядування та державної влади, дають конкретний результат у вирішенні проблем спортивної галузі, у тому числі й для того, щоб забезпечити кращі умови для занять спортом. У майбутньому спортивному комплексі, проект якого затвердили у Мінмолодьспорту, буде не менше, ніж 2 500 глядацьких місць. Зал використовуватиметься для розвитку не менше чотирьох ігрових видів спорту. Тому це однозначно потрібна та корисна ініціатива, – наголосив Степан Барна.

Утім, це не єдиний об’єкт, робота над яким розпочнеться цього року. В області продовжується реалізація ще двох масштабних проектів – водної арени, загальна вартість якої становить понад 68 млн грн, та універсального ігрового спортивного залу із глядацькими трибунами у місті Збараж, загальна кошторисна вартість якого понад 15 млн грн. Обидва проекти розпочали у 2017 році.

Також в області триває робота над облаштуванням мініфутбольних полів зі штучним покриттям. Цьогоріч загальна сума фінансування бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» становить 370 млн грн. Тернопільщина з цих коштів, як наголосив очільник області, отримала близько 10 мільйонів. Перший футбольний майданчик уже відкрили у Тернополі, попереду відкриття ще 10 полів у Великій Березовиці, Баворові й Товстолузі Тернопільського, у Трибухівцях – Бучацького, Ласківцях – Теребовлянського, Коцюбинцях – Гусятинського, Скалаті – Підволочиського районів, а також у Ланівцях, Підволочиську та Бучачі.

– Розвиток спорту та популяризація здорового способу життя – запорука успішної держави та сильної нації, – наголосив Степан Барна!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*