На хвилину голови схиліть…

У Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся святковий концерт, присвячений Дню Збройних сил України й Дню волонтера.

На урочистому заході були присутні учні, батьки, вчителі школи, воїни-учасники АТО Р.М. Куций, В.І. Лесів, Р.Б. Чухровський (батьки дітей, які навчаються у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ст. №2), інші.

Зібрання відкрив директор навчального закладу, кандидат історичних наук Руслан Кульчицький:

«Майже 4 роки тому російський агресор розпочав збройний конфлікт на сході нашої держави. І першими на захист рідної землі, своїх домівок і свого народу стали мужні захисники – воїни ЗСУ, добровольці, волонтери, медики, духовні отці. Саме вони, не роздумуючи, не злякавшись, не сховавшись за спини інших, вийшли на бій з окупантом. Вони мерзнуть в окопах, горять у вогні. За це їм честь, хвала і велика подяка».  На святі лунали пісні, поезії, виконувалися танцювальні композиції.   До слова запросили воїнів-учасників АТО та волонтера, випускника Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 С.В. Ємельянова.

Отець Роман з катедрального собору Верховних апостолів Петра і Павла привітав присутніх чоловіків з Днем захисника Вітчизни. Усі схилили голови перед світлою пам’яттю наших земляків, які віддали життя за свободу України. Прозвучала спільна молитва. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*