Михайло Головко став на захист водіїв автомобілів з іноземною реєстрацією


На сьогодні проблема із розмитненням авто з іноземною реєстрацію вирішена частково. В останній сесійний день перед літніми канікулами народні депутати проголосували за законопроект у першому читанні. Вже восени Рада має ухвалити відповідні зміни до Податкового та Митного кодексів.

Слід зауважити, що проблему із доступним розмитненням ВРУ почала розглядати тільки під тиском власників таких машин. Автомобілісти періодично влаштовували мітинги й пікети під стінами Ради й Кабміну. Остаточне рішення стане відоме на вересневій сесії.

А поки що народний депутат України від ВО “Свобода” Михайло Головко вирішив підтримати водіїв не словами, а діями. Він підписав меморандум з «Авто Євро Силою» – організацією власників авто з іноземною реєстрацією, підтримавши усі їх вимоги. Він вирішив віддати свій голос за права автомобілістів.

«Українці мають право придбати автомобіль за доступною їм ціною. Якщо теперішня влада не може для них забезпечити дохід, що дасть змогу придбати нове авто, то вона не має забороняти їм купити потримане. Адже високі митні платежі є звичайним здирництвом, оскільки вони вищі за вартість авто, купленого за кордоном», – переконаний народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

У законопроектах, зокрема, пропонується:

зменшити ставку акцизного збору, не враховуючи вік автомобіля;

встановити вартість розмитнення авто для інвалідів війни та інвалідів І, ІІ груп на рівні нуля гривень, а для учасників військових дій суму платежів зменшити на 50%;

заборонити ввезення авто з недружніх країн та держав-агресорів;

поширити дію законопроектів також на вантажівки та автобуси.

Громадська організація «Авто Євро Сила», яка захищає інтереси автомобілістів і провела не один пікет у м. Києві, висловила офіційну подяку нардепу-свободівцю Михайлові Головку за підтримку відповідної ініціативи.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*