Михайло ГОЛОВКО: «Олігархів необхідно усунути від управління українською економікою»

Михайло Головко

Одним із ключових розробників і реалізаторів свободівської політичної програми є народний депутат України ВО «Свобода» від округу № 164 Михайло Головко. Саме він розробляв економічну складову програми, що має забезпечити розвиток промисловості, сільського господарства та інших галузей.

Основні положення Програми захисту українців грунтуються на широкій та детальній законотворчій базі, яку розробив протягом депутатської каденції Михайло Головко. Втілення його законодавчих ініціатив залежить від політичної волі державного керівництва, а тому очевидно, що реалізувати Програму захисту українців буде можливо, коли до влади в державі прийдуть націоналісти.

Однією із перших вимог економічної частини політичної програми свободівців є проведення деолігархізації національної економіки, ліквідація приватних монополій та картелей. Ці вимоги, зокрема, відображенні у трьох законопроектах, автором яких є Михайло Головко (№№ 1109, 2168а-1, 5596).

«Але мало добиватися лише усунення олігархів від економічних впливів. Важливим є повернення уже награбованого ними ще з 1990-х років. Для цього я зареєстрував у парламенті законопроекти, у разі прийняття яких буде забезпечено повернення коштів з так званих офшорних зон. Також вимагаю ліквідувати угоди, які надають можливість українським олігархам уникати оподаткування в нашій державі (законопроекти №№ 0001-1, 0002, 0015, 1112)», – зазначив Михайло Головко.

Одним із важливих кроків щодо економічного процвітання Михайло Головко вбачає повернення в державну власність стратегічних підприємств. Адже ядро національної економіки повинні складати конкурентоспроможні заводи, що будуть під контролем держави. Але теперішня влада має на меті їх повну ліквідацію шляхом приватизації. Михайло Головко зареєстрував законопроект, який скасовує процедуру приватизації стратегічних підприємств в Україні (№ 7066-П).

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*