Михайло ГОЛОВКО: «Неприпустимо силоміць зганяти людей у так звані громади заради підняття політичних рейтингів»

Минулого тижня, 5 та 8 червня, відбулися засідання сесії Тернопільської обласної ради, де ключовим питанням було затвердження перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад області.

Але 5 червня політичні шулери із Радикальної партії, «Самопомочі», «Батьківщини», УКРОПу, «Громадянської позиції», переслідуючи власні політичні інтереси, привели жителів населених пунктів Тернопільщини допомогти відстояти свої політичні забаганки. Насправді громадян вирішили штучно розділити за баченням того, до якої громади має належати їхній населений пункт. Поділили їх недобросовісні політики, які шукають політичних дивідендів і хочуть підняти партійний або свій особистий рейтинг, сподобатися на місцях, здобути перемогу на виборах і почати ділити землю та гроші між собою.

«Представники Радикальної партії влаштували провокаційну бійку в раді та спробували познущатися із символіки ВО «Свобода». Вважаю неприпустимим силоміць зганяти людей у так звані громади, особливо заради підняття політичних рейтингів. Закон передбачає добровільне об’єднання. Кожний населений пункт має право самостійно вирішувати, до кого приєднуватися», – наголосив народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Завдяки позиції та голосуванню депутатів ВО «Свобода» жителі обласного центру й населених пунктів Тернопільської області отримали шанс повноцінного розвитку власних об’єднаних територіальних громад.

Захистили інтереси громади на сесії Тернопільської обласної ради нардеп-свободівець Михайло Головко і фракція ВО «Свобода», яку очолює Олег Сиротюк, за підтримки громади обласного центру і районів області, однопартійців, які не допустили нових провокацій.

«На жаль, 5 червня Тернопільська обласна рада стала заручником політичних популістів і професійних провокаторів, привезених з Києва. Радикальна партія, за підтримки київських нардепів, та інші політичні сили, нібито виступаючи за об’єднання громад, хочуть створити для себе маленькі удільні князівства. Ухвалення рішення неприпустимо без широкого обговорення з громадою та висловлення позиції усіх людей, а не тільки зацікавлених політиканів, які хочуть стати головами ОТГ. «Свобода» завжди була за розвиток територій, за той перспективний план, який дасть економічний поштовх громадам і буде відображати реальні інтереси жителів, а не позицію політичних клоунів!» – зазначив нардеп-свободівець Михайло Головко.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*