Михайло ГОЛОВКО: «Необхідні законопроекти, які стимулюватимуть розвиток малого і середнього підприємництва»

Попри мізерне відновлення темпів економічного зростання наприкінці 2016 – початку 2017 років українська економіка й досі перебуває у стані глибокої кризи.

В умовах економічного занепаду, зовнішньополітичної та військової агресії вкрай необхідна мобілізація усіх наявних ресурсів для відновлення та прискореного розвитку національної економіки України.

Для вирішення цієї проблемної ситуації за співавторства Михайла Головка, народного депутата від ВО «Свобода», був зареєстрований законопроект № 7206 від 17.10.2017 щодо сприяння розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва під назвою “Купуй українське, плати українцям”.

Він ставить за мету створення сприятливих передумов для ефективного використання механізму публічних закупівель як засобу стимулювання розвитку вітчизняної промисловості та підприємництва.

«Необхідно створити такі умови розвитку українського підприємництва, щоб воно могло конкурувати з великими іноземними фірмами та українськими олігархами. Адже виходить така ситуація, що часто невелика українська фірма не може виграти в сфері закупівель для державного чи комунального підприємства. Натомість фірма котрогось олігарха запропонує надзвичайно низьку ціну на потрібний товар для української промисловості чи іншої сфери і здобуде право на укладення договору купівлі-продажу», – переконаний народний депутат Михайло Головко.

Прийняття законопроекту забезпечить макрофінансову стабілізацію, поліпшить економічне становище України, сприятиме створенню нових робочих місць та підвищенню доходів громадян.

Запровадження механізмів, запропонованих у законопроекті, дасть вагомий поштовх для розвитку вітчизняної промисловості, залучення інвестицій та створення нових робочих місць, а отже, і збільшення податкових надходжень до державного та місцевого бюджетів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*