Меморіал пам’яті Богдана Сцібайла

З 2 по 4 листопада Тернопіль приймав XXVI Міжнародний юнацький меморіал з вільної боротьби пам’яті відомого тренера Богдана Сцібайла. Півтисячі борців з п’яти країн з’їхалися до Файного міста.

Варто зазначити, що з кожним роком турнір розширює свою географію та чисельність учасників. Цьогоріч участь у змаганнях взяли найсильніші борці з усіх регіонів України, а також із Молдови, Білорусі, Польщі та Угорщини.

XXVI Міжнародний меморіал тренера Богдана Сцібайла з вільної боротьби тривав у спортзалі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали:

Юнаки 2008-2009 років народження

Вагова категорія до 25 кг:

1.Фаліновський Вадим (Молдова)

Вагова категорія до 27 кг:

1.Титюк Матвій (Коростень)

Вагова категорія до 29 кг:

1.Хома Кирило (Хмельницький)

Дівчата 2007-2008 років народження

Вагова категорія до 27 кг:

1.Станчіва Валерія (Мелітополь)

Юнаки  2005-2006 років народження

Вагова категорія до 32 кг:

1.Титюк Микита (Бровари)

Вагова категорія до 35 кг:

1.Мороз Михайло (Бровари)

Вагова категорія до 41 кг:

1.Бергі Іван (Молдова)

Вагова категорія до 44  кг:

1.Данилюк Дмитро (Коростень)

Вагова категорія до 48 кг:

1.Марку Лаврентій (Молдова)

Вагова категорія до 52 кг:

1.Череушенко Олексій (Бровари)

Вагова категорія до 57 кг:

1.Гарнага Віталій (Теребовля)

Дівчата 2006-2007 років народження

Вагова категорія до 38 кг:

1.Кондратенко Катерина (Тернопіль)

Дівчата 2003-2004 років народження

Вагова категорія до 39 кг:

1.Кондратенко Вероніка (Тернопіль)

Юнаки  2002-2003 років народження

Вагова категорія до 45 кг:

1.Войтович Артур (Львів)

Вагова категорія до 48 кг:

1.Волочій Влад (Бровари)

Вагова категорія до 51 кг:

1.Вовк Юрій (Збараж)

Вагова категорія до 55 кг:

1.Ткач Андрій (Збараж)

Вагова категорія до 60 кг:

1.Марку Іван (Молдова)

Вагова категорія до 65 кг:

1.Міхалчан Євген (Молдова)

Вагова категорія до 71 кг:

1.Моргун Микита (Полтава)

Вагова категорія до 80 кг:

1.Сагалюк Денис (Коломия)

Вагова категорія до 92 кг:

1.Додь Назар (Хмельницький)

Приз «Кращий борець турніру» дістався Андрієві Ткачу зі Збаража, «За волю до перемоги» – Надії Шимків (Тернопіль), «За кращу техніку» – Юрію Вовку (Збараж).

«Кращим тренером турніру» став збаражчанин Олександр Шафранський, а «Кращим суддею турніру» – Олександр Такуч (Малин, Житомирська область).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*