Цьогоріч громадськість Тернопільщини відзначатиме 70 річницю створення героїчної Української Повстанської Армії.
Дорогі брати і сестри із Сходу та Заходу, не спіть, пробудіть свою національну свідомість. Будьмо небайдужими до себе, будьмо твердо переконаними, що Україну цього разу вже ніхто не поставить на коліна. Боротьба за незалежність ще не закінчена, але Україна переможе обов’язково.
Кожен свідомий українець повинен вижити з себе раба, згадати славних предків - козаків і плекати у собі справжній патріотизм. Він повинен виявляти силу духу, нездоланну стійкість. Той, хто впадає у розпач, – дезертир, а кого не хвилює доля рідної батьківщини, той зрадник.
Наш ідеал свободи – це ідеал всіх вільних людей. Слава Українській повстанській армії! Слава соборній незалежній Українській державі!
Т.СЛІВОРСЬКИЙ. с.Великі Гаї Тернопільського району.





Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису