Лісова охорона затримала крадіїв-гастролерів

 

Під час нічного патрулювання на території Суразького лісництва державного підприємства «Кременецьке лісове господарство» державна лісова охорона лісництва спільно з працівниками поліції виявила браконьєрів, які незаконно заготовляли деревину. Про це поінформував лісничий Суразького лісництва Степан Ладан.

Як з’ясувалося, зловмисники прибули на Шумщину з Рівненської області. Роботу з заготівлі незаконної деревини ця група проводила систематично. Спочатку об’їжджаючи територію на легківці «Фольксваген Пасат», вибирали кращі дерева на ділянці. Потім викликали бригаду на двох бусах, один із яких на іноземному (литовському) номері реєстрації. Спилювали дерева і транспортували їх у буси, спеціально облаштовані для цього.

Поліція затримала мікроавтобус, водій якого, очевидно, так поспішав, що, забувши правила, рушив протилежним боком по «шумському» кільці. Водій транспортного засобу вдався навтьоки, залишивши мікроавтобус на дорозі. Державна лісова охорона з працівником поліції кинулися за керівником групи, який намагався виїхати за межі Шумського району в бік Рівненської області на автомобілі «Фольксваген Пасат», та, перекривши йому дорогу, не дали втекти.

Всі транспортні засоби затримано, деревину конфісковано. Розслідування триває.

Враховуючи, що крадіжка скоєна на території природно-заповідного фонду, а саме в лісовому заказнику загальнодержавного значення «Суразька дача», матеріали для оцінки збитків, нанесених природно-заповідному фонду та лісовому господарству, передано Державній екологічній інспекції у Тернопільській області.

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*