«Легенда УПА»

У цій тереновій грі перемогли школярі з Байковецької громади

На Теребовлянщині, у лісовому масиві поблизу села Зеленче, завершилася 15-та обласна військово-патріотична теренова гра для дітей та молоді «Легенда УПА». Вона була приурочена легенді, згідно з якою у травні 1945 року сотня УПА отримала наказ переправити в Карпати прапор штабу. В теребовлянських лісах воїни потрапили у засідку і загинули у нерівному бою. Однак штабне знамено так і не потрапило до рук ворогів, натомість з’являється кожної весни на місці бою як символ нескореності українського народу.

Участь у грі взяли команди з усіх районів Тернопільської області, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад. Байковецьку  ОТГ представив рій імені Івана Богуна НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ». У його складі були як учасники із досвідом, так і юнаки та дівчата, котрі приїхали на теренову гру вперше.

Юні патріоти випробували свої сили в турнірі з пейнтболу, на 7 етапах командної смуги перешкод, в тактичній грі з елементами орієнтування на місцевості, інтелектуальній грі (історичному брейн-рингу).

У насиченій та цікавій грі рій імені Івана Богуна НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Байковецької об’єднаної громади впевнено виборов перше місце.

Громаду успішно представили учні Михайло Рудий, Андрій Лоїк, Устим Бутрин, Тарас Банніков, Віталій Крет, Арсен Неділько, Юлія Климів, Наталія Миц, Аліна Миц, Тетяна Гриньків, Юлія Крет, Катерина Чорна.

Готували рій до змагань та взяли активну участь в грі вчителі Андрій Кулинич та Микола Кітчак. Під керівництвом цих досвідчених педагогів триває постійна робота із виховання молоді, її самовдосконалення, готовності в майбутньому захищати свою Батьківщину, формування у старшокласників національно-патріотичних ідей, принципів людської гідності, соціальної і громадянської активності, здорового способу життя.

«Легенда УПА» – це виховання молоді на прикладі боротьби Української повстанської армії, перший крок до боротьби та праці на благо України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*