Ірина КУПЧАК: «Я виглядала так, ніби маю 45 соток городу»

Пишні, розкішні, надзвичайно вродливі, талановиті. І байдуже, які у них параметри. Вони справжні українські жінки. Саме так можна описати красунь, що беруть участь у новому шоу на телеканалі «1+1» «Модель XL». Як розповідають організатори, мета шоу – показати усім українським красуням, що не варто комплексувати, рівнятися на вже давно забуті у світі стандарти (90/60/90). Треба знати собі ціну!

У кастингу на шоу взяли участь понад 1300 учасниць як із різних куточків України, так і з інших країн. Надзвичайно приємно, що однією з них була наша землячка – жителька мальовничих  Заліщик – 20-річна Ірина Купчак. Дівчина дефілювала по подіуму першою і справила на суддів (телеведучу Катерину Осадчу, дизайнера Андре Тана, танцюриста і телеведучого Влада Юму та всесвітньо відому модель «плюс сайз» Тетяну Мацкевич)   неабияке враження. Впевнена хода, чарівна усмішка і надзвичайні емоції зачарували суддів і вони одноголосно сказали: «Так». Іринка не чулася від щастя. Бідолашна навіть і уявити не могла, що вона, дівчина із маленького містечка, зможе стояти на великій сцені і конкурувати з відомими у світі модельного бізнесу людьми…

«У дитинстві я була худенька. Проте вже у шкільному віці важко захворіла. Лікарі прописали мені гормональні ліки, після яких я й набрала зайві кілограми», – зізналася Ірина одному із тернопільських видань.

Дівчина розповіла, що тоді, у шкільні роки, однолітки над нею насміхалися, дражнили. Маленькій Ірі було дуже образливо. Та вроджене почуття оптимізму й упевненості у собі не дозволило опустити руки. Дівчинка «підкупляла» усіх своєю харизмою, тож довколишні сприймали і любили Ірину такою, яка вона є. Нині дівчина каже, що пишається тим, що їй вдалося це почуття самодостатності зберегти і до нині.

Ірина Купчак навчається на четвертому курсі Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича. Здобуває фах перекладача іноземної мови. Читає англійську класику в оригіналі, малює, займається фотографією і просто радіє життю.

«Для повного щастя забракло всенародного визнання», – жартома каже дівчина. Хоча насправді про жодну популярність і не мріяла. Почула про кастинг, вирішила спробувати. Навіть і не думала, що пройде.

«Я зовсім не готувалася до участі в проекті, оскільки й гадки не мала, що справді реально туди потрапити. На відміну від дівчат на підборах і у повній «бойовій готовності», у своїх скромних джинсах та кросівках виглядала так, ніби маю 45 соток городу», – продовжила красуня.

А вона пройшла, причому із дивовижним успіхом. Про подальші події, що відбувалися на шоу, дівчині заборонено розповідати, адже вона підписала з «1+1» відповідний контракт про нерозголошення. Проте запевняє, що буде дуже багато цікавого і надзвичайно «гаряче».

«Конкуренція була шалена. Але без божевілля. Ми підтримували одна одну. Там я знайшла чимало подруг. Цей проект дав можливість мені і сотням інших дівчат вкотре переконатися, що незважаючи на параметри, ти – красуня. Випромінюй добро, енергію, щирість зсередини, і люди до тебе потягнуться», – додала модель.

Ірина каже, що надзвичайно вдячна за усе суддям. Дівчина розповіла, що, пропри їх зірковий статус, всі вони надзвичайно хороші прості люди. Найбільше їй до душі припав дизайнер Андре Тан, котрий часто заходив до них у гримерку, підбадьорював конкурсанток.

«Основна мета моєї участі в цьому проекті – донести кожній українській дівчині, жінці, що вона має пишатися собою і сприймати себе такою, якою є. Тоді тебе обов’язково полюблять й інші», – запевнила красуня.

Ми стежитимемо за подальшою долею учасниці із Заліщиків на телешоу «Модель XL». Вболіватимемо та повідомимо про результати.

Зоряна ДЕРКАЧ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*