Гості з Каховки – в Копичинцях

У середу в м. Копичинці, що на Гусятинщині, побувала делегація у складі 19 осіб із Херсонської області, очолювана міським головою м. Каховки Андрієм Дяченком, секретарем цієї міськради Іриною Гончаровою та сільським головою с. Коробки Ігорем Сегляником, з метою ознайомлення з досвідом утворення та діяльності місцевої об’єднаної територіальної громади.

Зустріч відбулася в актовому залі Копичинецької бібліотеки для дорослих. Відповідальний працівник організації «ДОБРЕ» Богдан Келічавий, який супроводжує гостей по нашій області, ознайомив їх із процесом утворення Копичинецької ОТГ. Досвідом з цього питання поділився також Яблунівський сільський голова Андрій Фик.

Секретар ГО м. Копичинці «Твоє місто» Надія Бругер коротко познайомила гостей Копичинців із історією міста на берегах Нічлави та його інфраструктурою.

У діловій зустрічі також взяли участь заступник Копичинецького міського голови Богдан Гусак, депутати міськради Андрій Куцинда, Оксана Благута, член міської ГО «Твоє місто» Андрій Клизуб.

Гості з Херсонщини побували на екскурсії в Копичинецькому музеї театрального мистецтва Тернопільщини, яку провела діячка культури, депутат міськради м. Копичинці Руслана Савка.

Працівники органів місцевого самоврядування м.Каховки та с. Коробки, які працюють над питанням створення ОТГ, також відвідали Вишнівецьку, Шумську, Скала-Подільську та Печеніжинську ОТГ на Тернопільщині згідно з Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується шляхом надання технічної допомоги та фінансової підтримки ОТГ. На Україні її допомагає втілювати в життя організація «ДОБРЕ».

Іван БАНДУРКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*