Головою Чортківської РДА стала Оксана Чайчук

Голова облдержадміністрації Степан Барна представив нового голову Чортківської райдержадміністрації. Згідно з розпорядженням Президента України на цю посаду призначено Оксану Чайчук.

Після представлення громаді, новопризначений керівник подякувала керівництву держави та області за висловлену довіру.

– Очолювати Чортківський район – велика честь і водночас велика відповідальність. Тому перед собою і перед вами ставлю високі завдання. Це, перш за все, пріоритетні  питання: реформа в сільській медицині, освіті, будівництво нових доріг, створення кооперативів і фермерських господарств, нових робочих місць, підвищення заробітної плати, – звернулася до присутніх новопризначена голова Чортківської райдержадміністрації Оксана Чайчук.

Вона також зазначила, що готова для конструктивної праці і діалогу, до командної роботи з міською та районною радами, зі всіма без винятку сільськими радами, з об’єднаними територіальними громадами, до співпраці з усіма політичними силами і громадськими організаціями району, з підприємствами і підприємцями, зі всіма тими, хто буде продукувати конструктивну роботу та надавати пропозиції щодо покращення району.

– Разом – ми єдина сила, а якщо ми єдині – ми сильні! – звернулася до присутніх Оксана Чайчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*