Газовики Тернопільщини змагалися на спритність та витривалість

Швидше, вище, сильніше!

 

Газета «Свобода» вже неодноразово писала про приватне акціонерне товариство «Тернопільгаз». Щоденно його працівники виконують важку роботу, докладають максимум зусиль, щоб у наших оселях було тепло та затишно.

Однак у «Тернопільгазі» уміють не тільки плідно працювати, а й гучно веселитися. За сприяння генерального директора ПАТ Олега Івановича Караванського, газовики області щорічно влаштовують то співочі фестивалі, то спортивні змагання.

Так, 30 травня у гостинному, старовинному місті Збараж на центральному стадіоні відбулася ХХХІІ спартакіада серед працівників газових господарств області та ХІІ спартакіада серед дітей працівників. Це було справжнє родинне свято.

«Я дуже радий, що сьогодні ми зібралися великою дружньою сім’єю, яку об’єднує не тільки любов до нашої важкої і надпотрібної праці, спорту, а й велика любов до України. Тішуся, що уже традиційними стали наші спартакіади як серед дорослих, так і серед дітей, котрі пропагують здоровий спосіб життя, виховують у наших дітях силу духу, витримку і бажання до перемог.

Цьогоріч ми святкуватимемо 70-річчя діяльності ПАТ «Тернопільгаз». Тож хотів би подякувати вам, дорогі працівники газових підприємств, за ваш нелегкий щоденний труд. З Богом!» – привітав учасників  спартакіади Олег Іванович.

На свято до газовиків завітали почесні гості. А розпочали змагання, як годиться у нашому краї, зі спільної молитви.

Після урочистого підняття прапору та запалення символічного олімпійського вогню, розпочалася, власне, сама спартакіада.

Учасники розділилися. Хто брав участь у бігових змаганнях, сильні чоловіки – у армреслінгу та піднятті гирі, а хто – грав у шахи.

Є такі спортсмени, які уже багато років поспіль є рекордсменами у певному виді спорту.

До прикладу, Володимир Березовський з Теребовлі розповів, що приїхав на спартакіаду уже в п’ятнадцяте. Він змагається у силовому спорті – піднімає гирю. З вигляду і не скажеш, що цей худорлявий чоловік є рекордсменом. Цього разу він зміг підняти гирю 120 разів. Однак зізнається, що це ще не рекорд. Кілька років тому на змаганнях в Алушті піднімав гирю аж 150 разів.

«Здоровий спосіб життя, фізкультура і щоденні тренування – ось і весь секрет сили, – з усмішкою каже спортсмен. – Ми привчилися до такого ритму, тішуся, що і наше підростаюче покоління також прагне брати з нас приклад. У цьому і сенс спортивних змагань – виховати любов до спорту та перемоги».

Поки дорослі спортсмени змагалися, на бігових доріжках збиралися діти. Видно було, що дуже хвилювалися, кожен хотів довести, що справжній  спортсмен і не підвести свою команду.

До прикладу, 10-річний Ілля Шумило з Гусятина розповів, що вперше брав участь у змаганнях. Хлопчина зізнався, було непросто, бо довелося змагатися із 16-17-річними, уже досвідченими бігунами. Ілля прибіг третім. Цього року більше тренуватиметься, щоб на наступній спартакіаді перемогти.

Рідні брат та сестра Каріна і Богдан Костильницькі прибігли другими. До спартакіади готувалися, напередодні вдома влаштовували змагання…

Увесь день на стадіоні було дуже гамірно. Вболівальники емоційно підтримували свої команди, спортсмени щодуху намагалися вибороти призові місця. Діти розважалися…

Наприкінці спартакіади керівництво ПАТ «Тернопільгаз» нагороджувало переможців. Жоден зі спортсменів не залишився поза увагою. Діти, окрім нагород, медалей, отримали ще й баскетбольні м’ячі.

Судді дійшли висновку, що на цьогорічній спартакіаді газовиків першість здобула команда із смт Козова. Вітаємо призерів та до наступних зустрічей!

Зоряна ДЕРКАЧ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*