Три золотих, три срібних та дві бронзові нагороди здобули тернопільські сноубордисти на першому етапі Кубка України зі сноуборду. Відбувалися змагання у Києві на трасі «Протасів Яр».
Вихованці СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради посіли друге місце серед спортивних шкіл, поступившись лише ДЮСШ «Буковель» (Івано-Франківська область).
В особистому заліку у своїх вікових категоріях переможцями та призерами стали: Таня Ярош – дві золоті нагороди (кандидат в майстри спорту, школа № 23), Вероніка Пукас – золота нагорода (2 спортивний розряд, школа № 11), Віта-Марія Ханас – срібна та бронзова призерка (кандидат в майстри спорту, член юніорської збірної України, школа № 19), Алевтина Рипнінська – двічі срібна призерка (2 спортивний розряд, школа № 19), Вікторія Льотковська – бронзова призерка (1 спортивний розряд, класична гімназія).
Спортсменів до стартів готували тренери Наталя Пазунка, Уляна Перчик, Ірина Кекот та Андрій Бігуняк, а в організації допомагали інструктори Таня Романишин і Марія Яремій. Всі спортсмени виступають за ФСТ «Динамо».