Учень Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 Єгор Тихий став чемпіоном міжнародного турніру з вільної боротьби у ваговій категорії до 36 кг серед юнаків 2006 року народження , який відбувся у столиці Словаччини Братиславі.
Інший тернополянин, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивчення іноземних мов Тарас Драбюк став лише бронзовим призером у ваговій категорії до 36 кг серед юнаків 2007 року народження. По суті, організатори позбавили його найвищої нагороди через формальні причини. Хоча важить юнак тільки 27 кг,
його несправедливо не допустили до боротьби у своїй ваговій категорії через вік, оскільки там боролись юнаки на два-три роки старші. Організатори аргументували це тим, що він може травмуватися, розповів президент спортивного клуб «ГалТер’S» Ігор Сцібайло.
Через це Тарас змушений був боротися з однолітками, але майже на 10 кг важчими. І для перемоги йому не вистачило якраз ваги.
Аби доказати свою правоту, представники української команди під свою відповідальність попросили провести товариські сутички Тараса Драбюка (поза межами турніру) зі старшими спортсменами – чемпіоном і срібним призером із Чехії у категорії до 27 кг. В обох поєдинках Тарас виграв технічно 10:0.

• Він за правом став на цьому турнірі найсильнішим борцем у своїй ваговій категорії і навіть серед старших борців зі Словаччини, Польщі, Чехії, Угорщини та Австрії, – додав Ігор Сцібайло.

Він також розповів, що за це клуб нагородив спортсмена наручним годинником.
До речі, тернопільські борці на міжнародному турнірі з вільної боротьби представляли спортивний клуб ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S» та КДЮСШ-1. Тренує спортсменів Валерій Красовський.