Чотири нові рекорди

Віджимання на ножах та на цвяхах, найшвидше вимовляння скоромовки, піднімання двох гир однією рукою – минулої п’ятниці «Книга рекордів Тернополя» поповнилась одразу чотирма досягненнями.

Рекорди встановлювали в Тернопільській центральній дитячій бібліотеці 5 жовтня. Першою була 11-річна призерка з важкої атлетики Аліна Дедерко. Дівчинка вимовила скоромовку із 137 слів лише за 31 секунду. Її брат, 13-річний рекордсмен та чемпіон України з важкої атлетики Віталій Дедерко, встановив рекорд із «Найбільшої кількості відтискань від підлоги з опорою на цвяхи». Хлопець, тримаючись руками за 10-ти сантиметрові цвяхи, зміг віджатися 80 раз.

«Окрім цих дітей, ми нагородили ще двох рекордсменів. 16-ти річного Віталія Ревасевича за швидке складання кубика Рубіка 3х3 за 12,79 секунд та Назарія Скочипеця, який склав кубик Рубіка 4х4 за 1 хвилину і 1 секунду. Ці рекорди вони встановили в Центрі науки Тернополя», – розповіли в адміністрації Тернопільської центральної дитячої бібліотеки.

Також рекорди встановили двоє дорослих: Андрій Балабух отримав сертифікат «Книги рекордів Тернополя» за «Піднімання двох гир, вагою 32 кг, однією рукою у вертикальному положенні одна на одну» та Василь Шевчук. Чоловік 38 разів віджався від підлоги з опорою рук на ножах та опорою ніг на цвяхах.

Як зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, «Книгу рекордів Тернополя» започаткували ще у 2017 році. Її основна мета – стимулювати тернополян та жителів області виявляти свої таланти та вміння.

«З тих рекордів, які мені найбільше запам’ятались, можу виділити кілька. От сьогодні Алінка Дедерко встановила рекорд із скоромовок. Як на мене, це неймовірно. Запам’ятався і рекорд з карикатур на своїх вчителів, який встановили в художній школі. Загалом хочу сказати, що кількість рекордів зростає. Важливо, щоб і дорослі, і діти наважувалися перебороти в собі страх і проявляли себе. Скажімо, нещодавно був встановлений рекорд із найбільшої кількості моделей поважного віку, які виступили на подіумі. Загалом на сьогоднішній день «Книга рекордів Тернополя» має понад 30 рекордів» – зазначив Леонід Бицюра.

До слова, окрім встановлення рекордів, до Дня козацтва відбулося ще й розважально-спортивне свято для учнів молодших класів.

Тетяна ВІТЕНЬКО

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*