Чортківська школа-інтернат під загрозою закриття

Батьки б’ють на сполох.

 

Учора, коли газету вже готували до друку, на електронну адресу редакції надійшло тривожне звернення від батьків учнів Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів (дев’ятнадцять підписів). Вважаємо за необхідне донести їхнього листа до громадськості. По телефону батьки повідомили, що йдеться про закриття школи-інтернату, у якій навчаються діти не лише з Чортківського, а й з сусідніх районів. Уже завтра, у четвер, це питання будуть розглядати на комісії у справах сім’ї та молоді Чортківської РДА. А на найближчій сесії районної ради, ймовірно, ухвалять доленосне рішення.

 

Редакції обласної газети «Свобода»

 

Лист-звернення.

 

Ми, батьки учнів Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів, стурбовані подальшою долею наших дітей.

Так, згідно з Постановою КМ України № 576 від 9.08.2017 року «Про зміни, що вносяться до Типового положення про комісію з питань захисту прав дитини і Положення про загальноосвітній навчальний заклад», наші діти будуть позбавлені  права перебування, проживання і навчання в школі-інтернаті.

Ця постанова спрямована на позбавлення прав дітей – нашого майбутнього. Це – геноцид нації.

Унаслідок таких драконівських постанов діти будуть перебувати в своїх малозабезпечених, неповних і проблемних сім’ях, позбавлені належного догляду і виховання.

Відчуваємо байдужість влади до пошуку розумних рішень стосовно виходу із цієї скрутної ситуації. Є її інші, меркантильні, інтереси – приміщення спального корпусу, їдальні і території перейдуть до приватних бізнесових структур.

Сердечно вас просимо і благаємо, щоб проявили християнське милосердя щодо захисту обездолених дітей.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*