Богдан ЯЦИКОВСЬКИЙ: «Радикальна партія Ляшка відстояла інтереси громад!»

????????????????????????????????????

 

Нагадуємо, що 90% мешканців Білецької та навколишніх громад виявили бажання створити ОТГ. Їх воля має бути законом для всіх депутатів обласної ради. Про це заявив голова територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка у Тернопільській області Богдан Яциковський.

Проте на сесії 5 червня проти цього рішення виступали депутати ВО «Свободи», а 50% депутатів від БПП «Солідарність» не з’явилися на засідання, повідомив Богдан Яциковський. Він сказав, що лідер радикальної партії Олег Ляшко наголошує: «Воля людей і захист їх інтересів – це пріоритет для Радикальної партії. І ми цього досягли!»

Білецький громаді – бути! За утворення цієї ОТГ на сесії 8 червня проголосували 54 депутати. Адже люди самі мають право відповідально використовувати кошти, проводити референдуми для вирішення важливих питань і бути повноправним розпорядником земель, будівель, устаткування.

Радикальна партія Олега Ляшка буде і надалі допомагати утворенню ОТГ, зокрема, у Підгородному та інших населених пунктах області, запевнив депутат. План формування територій громад має відображати волю мешканців, а не інтереси чиновників!

Голова територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка у Тернопільській області Богдан Яциковський наголосив: «Команда Радикальної партії допомогла людям вибороти справедливість! Так є, і так буде! Тому що відстоювати інтереси людей і громад – це наш святий обов’язок. Долати опір бариг у владі складно. Але ми це зробили!

Запевняю, що кожна громада Тернопільщини може розраховувати і покладатися на Радикальну партію Олега Ляшка».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*