Акцент – на нові проекти, які можна реалізувати в області

«Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону» – саме під таким гаслом відбудеться щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018». Чим він буде особливий? Які проекти і пропозиції будуть представлені та чи ефективні такі інвестиційні форуми? І що вони дають для області? Про це розповіла головний спеціаліст управління міжнародного співробітництва і фандрайзингу облдержадміністрації Оксана Качурівська.

«Інвестиційний форум є щорічним, але з попередніх років зберігається лише команда організаторів. Це – Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна та міська ради. Попередні роки ми старалися робити акцент на досвіді наших партнерів з інших країн, які представляли свої успішні проекти і давали нам поради, куди рухатися далі і в якому напрямку розвивати область. Цього ж разу ми зробили по-іншому. Основна концепція форуму така: ми демонструватимемо успіхи за попередні роки і показуватимемо свої можливості, які хочемо реалізовувати. Тому цього року майже всі місця на панельних дискусіях відведені для нових проектів, які презентуватимуть жителі області та підприємці», – зазначила Оксана Качурівська.

Зокрема, на інвестфорумі представлять проекти зі сфери енергоефективності, відновлювальних джерел енергетики, сфери АПК, розвитку економіки та сфери туризму. Це – саме ті ключові напрямки, які активно розвивають у Тернопільській області. Тут вважають, що основне – це розвинути той потенціал, який уже є, щоб у кінцевому підсумку отримати економічну вигоду для області.

За словами Оксани Качурівської, перед кожним форумом ставилося завдання популяризації області, її інвестиційної привабливості й економічного потенціалу, що в цілому складається з потенціалу конкретних районів та міст. Адже саме їхні проекти та ідеї популяризують серед іноземних та інвестиційних партнерів.

«У рамках щорічних форумів ми створювали своєрідний майданчик для бізнесу. Що вдалося досягти? Перш за все, підписано низку дуже важливих соціальних, культурних, мистецьких та економічних угод. Тернопільська область лише недавно з’явилася на інвестиційній карті України, а тому забезпечення бренду регіону та позитивного іміджу має дуже важливе значення. Багато іноземців працюють за принципом рекомендацій. Тому такий форум – є іміджем області, де ми демонструємо, що відкриті й готові до співпраці», – наголосила Оксана Качурівська.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*