26-ту річницю незалежності України Тернопільщина відзначатиме в Збаражі

День Незалежності України – одне з найпатріотичніших та найочікуваніших свят серпня. Вже стало доброю традицією відзначати його не в обласному, а в одному з районних центрів. Цьогоріч заходи з цієї нагоди відбудуться в Збаражі. Торік, нагадаємо, День Незалежності святкували у Кременці.

Розпочнеться святкова програма об 11:30 із молитви за Україну на площі перед пам’ятним знаком жертвам політичних репресій. У Збаразькому замку у рамках проведення в області свят замків відбуватиметься свято Збаразького замку. Початок о 12 год.

О 14 год. відомий український письменник Василь Шкляр презентує свій новий історичний роман «Троща», який розповідає про УПА та про перемогу людини над обставинами і над собою. Презентація відбудеться в органному залі Збаразького замку.

О 16 год. на місцевому стадіоні проведуть фінальний матч чемпіонату області з футболу між командами «ДСО – Поділля» (Тернопільський район) та «Колос» (Зборів). А о 19:00 запланована концертна програма «Україна є, Україна буде»: творчий звіт аматорських художніх колективів Збаразького району. О 21 год. розпочнеться мистецька розважальна програма. Місце проведення спортивний комплекс м. Збараж.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*